Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
6-pokojowy Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul Rio de Janeiro jest usytuowany nie więcej niż 1 km od takich obiektów jak Pomnik Carlos Drummond de Andrade, prawie 5 min pieszo od stacji metro Ipanema/General Osório.
Apartament jest usytuowany w dzielnicy Copacabana, 9 km od stacji kolejowej Estação D Pedro II. Park Lage znajduje się w około 3 km od tego apartamentu. Pomnik Generała Osorio jest w odległości 16-minutowego spaceru.
W obiekcie goście znajdą ręczniki w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.
Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul leży w zasięgu ręki od najbliższego przystanku autobusowego Brs 1.
- Lokalne atrakcje
- Tropical Islands4899 km
- Plaża Praia Vermelha4,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont13 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Winda
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul obejmuje kuchnię?
Tak, Live Rio Apartamentos Simples Na Zona Sul oferuje pełnowymiarową kuchnię.